Obsługa

Kurs na wózki widłowe UDT / TDT

Bezpieczeństwo jest priorytetem praktycznie wszędzie, a szczególnie w zakładzie pracy. Przecież nikt z nas nie chciałby przychodzić do miejsca, w którym spędza naprawdę długi czas, ze świadomością, że istnieje tam ryzyko uniesienia uszczerbku na zdrowiu. Dlatego też potwierdzenie posiadania określonych uprawnień to oczywisty wymóg na niektórych stanowiskach w danej firmie. Kurs na wózki widłowe UDT umożliwia operowanie pojazdami praktycznie wszędzie. Gdańsk jest miastem, w którym firma Educrane zapewnia kompleksowe szkolenia w korzystnych cenach. Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się skutecznymi i przyjemnymi w odbiorze metodami nauczania. Uczestnicy szkolenia UDT w Gdańsku wychodzą w świat z praktyczną wiedzą, dzięki której mogą bezpiecznie i efektywnie wykonywać swoje obowiązki w pracy.

Jak wygląda kurs na wózki widłowe UDT przeprowadzany przez Educrane w Gdańsku?

Urząd Dozoru Technicznego (UDT) to specjalnie powołana jednostka, która czuwa nad tym, aby praca wykonywana przez ludzi na wózkach widłowych była ze wszech miar świadoma, a co za tym idzie bezpieczna. Przyszły operator musi ukończyć specjalny kurs. Pozwoli to na otrzymanie wymaganego uprawnienia, dzięki któremu będzie mógł legalnie wykonywać swój zawód. Educrane kieruje swoją ofertę dla wszystkich chcących odpowiednio podnieść swoje kwalifikacje. Podchodzimy do tego tak, jak należy, w czym szczególnie pomaga nam nasz długi staż w branży i fachowa kadra nauczycielska. Nasi kursanci poznają nie tylko szeroką, lecz całkowicie przystępną zarazem wiedzę teoretyczną, ale także konieczną praktykę. Tylko to może zagwarantować oczekiwane efekty. Nasze szkolenia UDT Gdańsk to najwyższa jakość wiedzy technicznej i dostęp do świetnego sprzętu. Warto wiedzieć, że cena u nas jest bardzo atrakcyjna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Educrane. Zaufaj doświadczonym specjalistom w dziedzinie szkoleń UDT i wielu innych!

Nasza firma może pochwalić się ponad 16-letnim doświadczeniem. Tak znaczny staż istotnie przekłada się na naszą znajomość branży. Specjalizujemy się w wielu aspektach konserwacji i obsługi urządzeń technicznych przeznaczonych przemysłowi stoczniowemu. Nasze motto nie wzięło się znikąd. Bezpieczeństwo jest priorytetem i aby je zagwarantować, należy zadbać o każdy detal. Przykładamy do tego ogromną wagę. U nas zdobędziesz uprawnienia UDT, ale także odbędziesz kurs TDT, który pozwoli wykonywać zawód w transporcie dalszym, czyli na przykład w obszarze kolejowym oraz portowym. Nasza wykwalifikowana kadra czuwa nad każdym, nawet najdrobniejszym detalem. Oferujemy dostęp do nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu naszych kursantów na przyszłym miejscu pracy nic nie będzie w stanie zaskoczyć. Poznaj bliżej naszą ofertę. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią podniesiemy słuchawkę telefonu i udzielimy wyczerpującej odpowiedzi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy szkolenia w zakresie obsługi takich urządzeń jak:

Wciągniki i wciągarki

więcej informacji >>
● Wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczenia
● Wciągniki i wciągarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia
Kontakt

Suwnice

więcej informacji >>
● Suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczeni
● Suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia
Kontakt

Żurawie

więcej informacji >>
● Żurawie stacjonarne, samojezdne oraz przewoźne i przenośne
● Żurawie wieżowe, szybkomontujące, szynowe i stacjonarne
● Żurawie stoczniowe i portowe
● Żurawie kolejowe i na pojazdach kolejowych
● Żurawie pokładowe i pływające
kontakt

Podesty ruchome

więcej informacji >>
● Podesty ruchome stacjonarne, wiszące oraz masztowe
● Podesty ruchome przejezdne oraz załadowcze, w tym do transportu osób
● Podesty ruchome na pojazdach kolejowych
Kontakt

Wózki jezdniowe podnośnikowe

więcej informacji >>
● Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
● Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem 10 podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
kontakt

Dźwigi

więcej informacji >>
● Dźwigi towarowo-osobowe ze sterowaniem wewnętrznym i szpitalne
Kontakt

Urządzenia do manipulacji kontenerami

więcej informacji >>
● Urządzenia techniczne służące do przemieszczania kontenerów 5 przy pracach przeładunkowych
Kontakt

Urządzenia załadowcze, wyładowcze lub podające ładunki w ciągach technologicznych przeładowczych:

więcej informacji >>
● Wywrotnice wagonów
● Zwałowarko - ładowarki
● Zwałowarki
● Przenośniki
Kontakt

Podesty i pomosty ruchome z zespołami napędowym w przystaniach promowych

więcej informacji >>
● Pomosty ruchome z zespołami napędowymi w przystaniach promowych morskich
● Pomosty ruchome z zespołami napędowymi w przystaniach promowych śródlądowych
Kontakt