KONSERWACJA URZĄDZEŃ

Naprawa żurawi

Branża budowlana to niezwykle istotna gałąź przemysłu. Codziennie dokonywane są liczne wysokobudżetowe inwestycje, które wymagają odpowiedniego wdrożenia. Wszystkim zależy na czasie, dlatego też wykorzystuje się coraz nowsze technologie. Żurawie są stałym elementem każdej przestrzeni budowlanej. Umożliwiają bowiem wygodne i ergonomiczne prace, dzięki swoim możliwościom przenoszenia ciężkich materiałów. Bezpieczeństwo w tej branży jest niezwykle ważne. Dlatego też nie należy dbać tylko o świadomość pracowników, ale także o odpowiedni serwis żurawi. Gdańsk jest miastem, w którym firma Educrane czuwa nad odpowiednim stanem technicznym tych niezastąpionych konstrukcji. Z nami naprawa żurawi jest zawsze szybka i jakościowa. Zaufaj specjalistom i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Dlaczego naprawa żurawi jest tak istotna? Szybka reakcja to oszczędność czasu i pieniędzy!

Technologia żurawi pozwala na podnoszenie sięgające nawet 120 metrów. Zakres przenoszonych ton waha się od kilku do kilkudziesięciu ton. Choć żywotność tych ogromnych konstrukcji sięga kilkunastu lat, to częstotliwość pracy (w przypadku budowy często mówimy o systemie trzyzmianowym) potrafi dać się we znaki. Konserwacja żurawi to coś, czego nie warto zaniedbywać. Odpowiednia dbałość nie tylko zapewni spokój operatorom, właścicielom, a także wszystkim poruszającym się po terenie budowy, ale także świetnie wydłuży czas użytkowania. Jeśli otrzymujesz sygnały, że stan techniczny wymaga wdrożenia pewnych kroków; nie zwlekaj. Tylko prędka naprawa żurawi jest w stanie zapobiec wszelkim niebezpieczeństwom. Wymienić można wiele rodzajów tych maszyn. Dają się one klasyfikować ze względu na budowę oraz montaż. Tym sposobem rozróżnić można żurawie stacjonarne i przejezdne, konstrukcje montowane szybko i z użyciem pomocniczych dźwigów, a także typy górnoobrotowe i dolnoobrotowe. Dla naszych specjalistów nie ma żadnych tajemnic w tej materii. Postaw na fachowców w branży i skontaktuj się z nami!

Firma Educrane dba o bezpieczeństwo nieprzerwanie od ponad 16 lat. Z nami naprawa żurawi przebiegnie ze wszech miar pomyślnie!

Tak głęboki staż sprawia, że jesteśmy doskonale świadomi każdego detalu gwarantującego zachowanie najwyższej jakości usług. Naprawa żurawi nie jest rzeczą, którą można lekceważyć. Pilnowanie stanu technicznego jest obowiązkiem wszystkich na terenie budowy. Nasza firma Educrane specjalizuje się w serwisie żurawi, ale także dba o edukację przyszłych pracowników. Bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego też stanowi centrum naszej działalności. Tylko najwyższa dbałość może zapewnić podstawowe dla wszystkich rezultaty, a czuwa nad tym nasza doświadczona i perfekcyjnie wykwalifikowana kadra. Działamy niezwykle skutecznie, ale kompleksowo zarazem. Konserwacja żurawi przeprowadzona przez nas cechować się będzie atrakcyjną ceną oraz szybkim wykonaniem. Poznaj bliżej naszą ofertę. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią podniesiemy słuchawkę telefonu i udzielimy wyczerpującej odpowiedzi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy szkolenia w zakresie obsługi takich urządzeń jak:

Wciągniki i wciągarki

więcej informacji >>
● Wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczenia
● Wciągniki i wciągarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia
Kontakt

Suwnice

więcej informacji >>
● Suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczeni
● Suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia
Kontakt

Żurawie

więcej informacji >>
● Żurawie stacjonarne, samojezdne oraz przewoźne i przenośne
● Żurawie wieżowe, szybkomontujące, szynowe i stacjonarne
● Żurawie stoczniowe i portowe
● Żurawie kolejowe i na pojazdach kolejowych
● Żurawie pokładowe i pływające
kontakt

Podesty ruchome

więcej informacji >>
● Podesty ruchome stacjonarne, wiszące oraz masztowe
● Podesty ruchome przejezdne oraz załadowcze, w tym do transportu osób
● Podesty ruchome na pojazdach kolejowych
Kontakt

Wózki jezdniowe podnośnikowe

więcej informacji >>
● Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
● Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem 10 podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
kontakt

Dźwigi

więcej informacji >>
● Dźwigi towarowo-osobowe ze sterowaniem wewnętrznym i szpitalne
Kontakt

Urządzenia do manipulacji kontenerami

więcej informacji >>
● Urządzenia techniczne służące do przemieszczania kontenerów 5 przy pracach przeładunkowych
Kontakt

Urządzenia załadowcze, wyładowcze lub podające ładunki w ciągach technologicznych przeładowczych:

więcej informacji >>
● Wywrotnice wagonów
● Zwałowarko - ładowarki
● Zwałowarki
● Przenośniki
Kontakt

Podesty i pomosty ruchome z zespołami napędowym w przystaniach promowych

więcej informacji >>
● Pomosty ruchome z zespołami napędowymi w przystaniach promowych morskich
● Pomosty ruchome z zespołami napędowymi w przystaniach promowych śródlądowych
Kontakt