Obsługa

Kurs na dźwigniki

Bezpieczeństwo nie zdarza się przez przypadek. Jego zapewnienie stanowi centrum naszej działalności. Bez odpowiedniej świadomości nigdy i nigdzie nie możemy czuć się swobodnie, a przecież w miejscu pracy spędzamy naprawdę długie chwile. Kurs na dźwigniki w mieście Gdańsk to świetny sposób na rozszerzenie swoich zawodowych kompetencji. Pracownicy z takimi uprawnieniami mogą liczyć na istotne udogodnienia. Nasza firma oferuje ze wszech miar jakościowe przygotowanie do przyszłego funkcjonowania w branży o tym charakterze. To nie tylko odpowiednio przekazana wiedza teoretyczna, ale także pokaźna dawka praktycznych wiadomości, które okażą się nieocenione w przyszłości. Educrane od ponad 16 lat czuwa nad każdym aspektem przygotowania. Nasz kurs dźwigowego to strzał w dziesiątkę. Zaufaj specjalistom w branży. Zapraszamy!

Dlaczego warto zrobić kurs na dźwigniki z Educrane w Gdańsku? Oto nasze argumenty!

Wielu zainteresowanych tematem podniesienia swoich kwalifikacji zastanawia się, czy opłaca się w ogóle odbyć kurs dźwigowego w takim mieście, jak Gdańsk. Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna, ale warto podać uprzednio kilka argumentów. Praca na wysokościach potrafi odstraszyć wielu. W końcu to dosyć niebezpieczne warunki i niektórzy nie przepadają za oglądaniem przestrzeni z takiego dystansu, gdzie to, co na podłożu, wydaje się mrówczych rozmiarów. Dobrze wiedzieć, że po dobrym przeszkoleniu ryzyko wypadku jest bliskie zera i na pewno możemy ufać nowoczesnym technologiom. Operatorzy dźwigów mogą liczyć również na gratyfikacje finansowe, choć ich wielkość uzależniona jest od wielu czynników. To na przykład staż pracy, wykształcenie i obszar. Warto wiedzieć, że sam kurs na dźwigniki w Educrane absolutnie nie odstrasza ceną. Gdańsk – Mamy dla Was korzystną ofertę, z której każdy zainteresowany może skorzystać! Zapraszamy do kontaktu.

Jak zostać operatorem żurawia? Poznaj atrakcyjny kurs na dźwigniki z Educrane

Aby otrzymać uprawnioną licencję, należy zdać egzamin organizowany przez Urząd Dozoru Technicznego, czyli UDT. Operator musi być świadomy swoich obowiązków. Żeby tak się stało, konieczne jest odpowiednie przygotowanie. A to oferuje oczywiście Educrane. Nasz kurs na dźwigniki to najlepszy sposób na to, aby zdobyć wiedzę od prawdziwych fachowców w należyty sposób. To ważne, aby nauka była maksymalnie przyjemna, a przy tym przystępna, a więc zrozumiała. U nas masz to jak w banku. Podchodzimy ze wszech miar profesjonalnie do przekazywania wiedzy o bezpieczeństwie, a istotnie pomaga nam w tym nasze duże doświadczenie. Od 16 lat funkcjonujemy w tej dziedzinie. Żeby przystąpić do kursu, wystarczy mieć skończone 18 lat, wykonać podstawowe badania lekarskie, a także mieć wykształcenie podstawowe. Po spełnieniu tych warunków możesz podjąć nasz specjalny kurs dźwigowego w Gdańsku. Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy szkolenia w zakresie obsługi takich urządzeń jak:

Wciągniki i wciągarki

więcej informacji >>
● Wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczenia
● Wciągniki i wciągarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia
Kontakt

Suwnice

więcej informacji >>
● Suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczeni
● Suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia
Kontakt

Żurawie

więcej informacji >>
● Żurawie stacjonarne, samojezdne oraz przewoźne i przenośne
● Żurawie wieżowe, szybkomontujące, szynowe i stacjonarne
● Żurawie stoczniowe i portowe
● Żurawie kolejowe i na pojazdach kolejowych
● Żurawie pokładowe i pływające
kontakt

Podesty ruchome

więcej informacji >>
● Podesty ruchome stacjonarne, wiszące oraz masztowe
● Podesty ruchome przejezdne oraz załadowcze, w tym do transportu osób
● Podesty ruchome na pojazdach kolejowych
Kontakt

Wózki jezdniowe podnośnikowe

więcej informacji >>
● Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
● Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem 10 podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
kontakt

Dźwigi

więcej informacji >>
● Dźwigi towarowo-osobowe ze sterowaniem wewnętrznym i szpitalne
Kontakt

Urządzenia do manipulacji kontenerami

więcej informacji >>
● Urządzenia techniczne służące do przemieszczania kontenerów 5 przy pracach przeładunkowych
Kontakt

Urządzenia załadowcze, wyładowcze lub podające ładunki w ciągach technologicznych przeładowczych:

więcej informacji >>
● Wywrotnice wagonów
● Zwałowarko - ładowarki
● Zwałowarki
● Przenośniki
Kontakt

Podesty i pomosty ruchome z zespołami napędowym w przystaniach promowych

więcej informacji >>
● Pomosty ruchome z zespołami napędowymi w przystaniach promowych morskich
● Pomosty ruchome z zespołami napędowymi w przystaniach promowych śródlądowych
Kontakt