O nas

EDUCRANE

Bezpieczeństwo nie zdarza się przez przypadek.

Firma szkoleniowa EDUCRANE została założona 2004 roku przez byłego Inspektora Transportowego Dozoru Technicznego. Przez wiele lat pracy zawodowej zdobywał on doświadczenie oraz wyspecjalizował się w urządzeniach transportu bliskiego i ciągłego, a także w pracy maszyn ciężkich roboczych. Na tym gruncie powstała firma działająca w branży zarówno obsługi urządzeń technicznych, jak i ich konserwacji.

Firma EDUCRANE wyspecjalizowała się w zakresie świadczenia usług takich jak określanie resursu czy też wykonywanie oceny stanu technicznego urządzeń oraz w profesjonalnym doradztwie technicznym. Dodatkowo firma oferuje regularne przeglądy i konserwację urządzeń pomagające utrzymać maszyny w jak najlepszym stanie technicznym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu Firma EDUCRANE stworzyła kompleksowy system szkoleń z zakresu obsługi, jak i konserwacji urządzeń technicznych i stoczniowych. Oferuje ona swoim kursantom aktualną wiedzę techniczną oraz dostęp do urządzeń będących przedmiotem szkolenia.

Szkolenia stoczniowe Gdańsk