Obsługa

Kurs na żurawie

Bezpieczeństwo w branży budowlanej jest niesłychanie ważne. Świadome poruszanie się po obszarze objętym pracami określonego rodzaju oraz umiejętna praca, to absolutne minimum, które trzeba spełnić. Kurs operatora żurawia wieżowego to częsty sposób na poszerzenie swoich zawodowych możliwości oraz kompetencji. Odbyty kurs i zdobycie uprawnień, a więc przyznanie ich kursantowi po zakończeniu egzaminu organizowanego przez Urząd Dozoru Technicznego, gwarantuje możliwość legalnego wykonywania swoich obowiązków. To niewątpliwy awans i spory atut na swoim curriculum vitae. Nasza firma Educrane oferuje rewelacyjne przekazanie wiedzy w pigułce. To nie tylko przystępna forma, ale także gwarant zdobycia wiedzy z teoretycznego i praktycznego zakresu. Zaufaj specjalistom. Nie czekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Czy warto odbyć kurs na żurawie w mieście Gdańsk? Educrane uchyla rąbek tajemnicy!

Aby zostać operatorem i zapewnić sobie ciekawsze zajęcie niż te podstawowe, trzeba najpierw zdobyć uprawnienia. W przypadku pracy na znacznej wysokości w żurawiach wymagane jest zaliczenie egzaminu przeprowadzanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Aby do niego podejść, wystarczy mieć ukończone 18 lat, a także wykształcenie podstawowe. Educrane fantastycznie Cię przygotuje. Mamy środki ku temu. Naszą kadrę wypełniają specjaliści, którzy wiedzą, jak efektywnie i przystępnie przekazać wiedzę. Prowadzimy szkolenia teoretyczne z uwzględnieniem praktycznego przygotowania do pracy, a więc z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. W branży jesteśmy już ponad 16 lat, dzięki czemu mamy ogromną świadomość, jak to zrobić dobrze. Warto wspomnieć, że nasza oferta jest ze wszech miar atrakcyjna; w tym również pod kątem ceny. Nie czekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Kurs na żurawie Gdańsk z nami będzie szybki i przyjemny!

Zaufaj specjalistom w branży. W Educrane masz gwarancję idealnego przygotowania. Kurs na żurawie Gdańsk z nami jest szybki i przyjemny!

Żurawie są większe nawet od suwnic. To optymalny sposób na to, aby przenosić niezwykle ciężkie elementy budowlane szybko i łatwo. Ta technologia pozwala na wiele, dzięki czemu na niemal każdym placu budowy znajdziemy jakiś rodzaj żurawia. Co istotne, one same się nie obsługują. Za sterami siedzi operator, który musi być odpowiednio wyszkolony, aby móc pracować na znacznej wysokości i świadomie optymalizować pracę. Wysokość tych podnośników sięgać może nawet 120 metrów, a zakres przenoszonej przez nich masy od kilku do nawet kilkudziesięciu ton! Żurawie wieżowe można podzielić na kilka rodzajów w zależności od ich budowy czy montażu. Wyznaczyć należy typ wysięgnika; bywa on wodzakowy lub wychylny. Kolejnym parametrem jest sposób obrotu żurawia, dzieli się je bowiem na obracane u góry oraz u dołu. Ponadto wyróżnić można żurawie stacjonarne i przejezdne czy też montowane szybko lub z użyciem maszyn pomocniczych. Gdy już zdasz egzamin, będziesz mógł obsługiwać wszystkie typy. Wiedzy do nabycia trochę jest, lecz nie martw się; u nas dostaniesz ją w przystępnej formie. Sprawdź nasz kurs operatora żurawia wieżowego w mieście Gdańsk i skontaktuj się z nami jeszcze dziś! Zapraszamy.

Oferujemy szkolenia w zakresie obsługi takich urządzeń jak:

Wciągniki i wciągarki

więcej informacji >>
● Wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczenia
● Wciągniki i wciągarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia
Kontakt

Suwnice

więcej informacji >>
● Suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczeni
● Suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia
Kontakt

Żurawie

więcej informacji >>
● Żurawie stacjonarne, samojezdne oraz przewoźne i przenośne
● Żurawie wieżowe, szybkomontujące, szynowe i stacjonarne
● Żurawie stoczniowe i portowe
● Żurawie kolejowe i na pojazdach kolejowych
● Żurawie pokładowe i pływające
kontakt

Podesty ruchome

więcej informacji >>
● Podesty ruchome stacjonarne, wiszące oraz masztowe
● Podesty ruchome przejezdne oraz załadowcze, w tym do transportu osób
● Podesty ruchome na pojazdach kolejowych
Kontakt

Wózki jezdniowe podnośnikowe

więcej informacji >>
● Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
● Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem 10 podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
kontakt

Dźwigi

więcej informacji >>
● Dźwigi towarowo-osobowe ze sterowaniem wewnętrznym i szpitalne
Kontakt

Urządzenia do manipulacji kontenerami

więcej informacji >>
● Urządzenia techniczne służące do przemieszczania kontenerów 5 przy pracach przeładunkowych
Kontakt

Urządzenia załadowcze, wyładowcze lub podające ładunki w ciągach technologicznych przeładowczych:

więcej informacji >>
● Wywrotnice wagonów
● Zwałowarko - ładowarki
● Zwałowarki
● Przenośniki
Kontakt

Podesty i pomosty ruchome z zespołami napędowym w przystaniach promowych

więcej informacji >>
● Pomosty ruchome z zespołami napędowymi w przystaniach promowych morskich
● Pomosty ruchome z zespołami napędowymi w przystaniach promowych śródlądowych
Kontakt