You are currently viewing <em><strong>Niebezpieczeństwo na własne życzenie, czyli krótko o tym, jak lekceważenie może pozbawić życia</strong></em>

Niebezpieczeństwo na własne życzenie, czyli krótko o tym, jak lekceważenie może pozbawić życia

Branża budowlana stale się rozwija, kładąc ogromny nacisk na ulepszenie sektora bezpieczeństwa na placu budowy. Szacuje się, że większość przypadków wypadków na budowie powstaje w wyniku ludzkiej nieuwagi lub braku odpowiedniego podejścia do komunikatów bądź sygnałów dawanych przez maszyny. Praca z użyciem ciężkiego sprzętu, na którego obsługę wymagane są odpowiednie uprawnienia UDT, wymaga zachowania wielu procedur związanych z BHP. Są one kluczowe, aby zachować bezpieczeństwo osób oraz ich mienia. Prace budowlane nie zawsze idą jak po maśle – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem maszyna może odmówić posłuszeństwa. Naprawa usterki jest konieczna, by mogła dalej pracować. Brak respektowania sygnałów sugerujących nieprawidłowe działanie maszyny zazwyczaj kończy się tragedią. Takiej sytuacji można uniknąć, między innymi zgłaszając się do nas z problemem!

W Educrane bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego jesteśmy tak profesjonalni

Mimo że jesteśmy stosunkowo młodą firmą, już możemy pochwalić się rozmaitymi usługami oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą. Stacjonujemy w Gdańsku i to właśnie tam czuwamy nad bezpieczeństwem oraz nienaruszalną kondycją żurawi. Nasz zespół składa się z ekspertów w swoim fachu, dlatego naprawa żurawi z Educrane przebiega błyskawicznie. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym działamy szybko i konkretnie. Do każdego zlecenia podchodzimy wysoce indywidualnie, zważywszy na fakt jego wagi – w końcu naprawa żurawi powoduje, że na nasze barki spada obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom, którzy po wykonaniu usługi będą sterować maszyną. Wszystkie nasze usługi oscylują wokół pojęcia bezpieczeństwa, bowiem to właśnie ono powinno być stawiane na pierwszym miejscu. Specjalizujemy się w określaniu zużycia maszyn budowlanych, ocenie ich stanu technicznego, a także naprawie i modernizacji. Zajmujemy się także produkcją elementów maszyn oraz pełnimy regularne przeglądy i konserwacje urządzeń mechanicznych. Wybierając Educrane masz pewność, że praca zostanie wykonana z dbałością o każdy detal.

Dzielimy się ekspercką wiedzą z wszystkimi zainteresowanymi – sprawdź, jakie kursy oferujemy!

Szeroka wiedza i doświadczenie zawodowe sprawiło, że zdecydowaliśmy się na stworzenie kompleksowego systemu szkoleń z zakresu konserwacji i obsługi urządzeń technicznych. Pod patronatem naszych ekspertów dowiesz się na czym polega naprawa żurawi, uzyskasz doświadczenie w nowej profesji lub poszerzysz swoje horyzonty i zwiększyć swoją wartość na rynku pracy. Nasza oferta kierowana jest do osób pasjonujących się budowlanką i maszynami użytkowymi. Nie ma nic cenniejszego od profesjonalisty o odpowiednich uprawnieniach – teoria przeplata się u nas z techniką, a my kładziemy wysoki nacisk na umiejętności praktyczne wszystkich naszych kursantów. Szkolimy prawdziwą przyszłość budowlanki, korzystając z nowoczesnego sprzętu; dzięki niemu możemy przekazywać kompleksową wiedzę w świat i przyczyniać się do rozwoju wielu utalentowanych osób. Wybierz mądrze – podejmij się kursu z Educrane.

Dodaj komentarz