You are currently viewing Warto otworzyć sobie drzwi do pracy w kraju i za granicą.   Szkolenia UDT w Educrane to krok naprzód w Twojej karierze

Warto otworzyć sobie drzwi do pracy w kraju i za granicą. Szkolenia UDT w Educrane to krok naprzód w Twojej karierze

Do niektórych stanowisk w pracy dopuszcza się tylko specjalistów. Czasem po prostu nie ma miejsca na błędy ludzkie, szczególnie jeśli przestrzeń wypełniają maszyny przemysłowe. Bez specjalistycznej wiedzy możemy tylko popatrzeć, jak działają. Gdyby było inaczej, statystyki efektywności firmy spadałyby, a wskaźniki niebezpieczeństwa za to równolegle rosły. Szkolenia UDT przeprowadzane w Educrane pomogą Ci spełnić konieczny warunek idealnego przygotowania się do przyszłego zawodu. Nasi specjaliści znają się na przekazywaniu wiedzy.

Czym jest Urząd Dozoru Technicznego?

Urząd Dozoru Technicznego (w skrócie UDT) to instytucja państwowa, której celem jest gwarantowanie bezpieczeństwa urządzeń i instalacji technicznych. Wykonują oni dozór techniczny, wydają na jego podstawie decyzje, a także prowadzą ewidencję i sprawdzają kwalifikację osób obsługujących urządzenia techniczne. Zakres ich działań jest nieco szerszy, niemniej jednak dla zainteresowanych przejściem szkolenia UDT, ważne jest to, że przede wszystkim czuwają nad świadomym i bezpiecznym wykonywaniem prac. Zawsze należy najpierw zdać kurs, który my przeprowadzamy, abyś mógł uzyskać specjalne uprawnienia UDT, a z nimi masz szansę legalnie wykonywać swój przyszły zawód.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu. W Educrane wiedzę przyswoisz szybko, dokładnie i tanio

Educrane to firma z ogromnym bagażem doświadczeń w branży. Nasza wykwalifikowana kadra doskonale wie, jak efektywnie przeprowadzać szkolenia, aby odpowiednio przygotować kursantów do wykonywania ich przyszłych zawodowych obowiązków. Zdawalność naszych kursów UDT jest niezwykle wysoka, dzięki czemu możesz być pewny, że z nami realnie postawisz krok naprzód w swojej karierze. Szkolenia, które organizujemy, szybko i dokładnie nauczą Cię obsługi np. wózków widłowych, suwnic, żurawi czy dźwigów towarowych. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu naszych kursantów nic nie jest w stanie zaskoczyć w ich przyszłych stanowiskach pracy.