You are currently viewing <em><strong>Wiedza minimalizuje ryzyko uszczerbku na zdrowiu – Educrane pomoże Ci ją zdobyć</strong></em>

Wiedza minimalizuje ryzyko uszczerbku na zdrowiu – Educrane pomoże Ci ją zdobyć

Plac budowy oraz hala magazynowa należą do miejsc, w których istnieje wysokie ryzyko odniesienia szkody fizycznej. Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza że wśród najczęstszych przyczyn wypadku wymienia się brak odpowiedniej wiedzy z zakresu BHP oraz uprawnień do sterowania daną maszyną. Wierzcie nam lub nie, jednak w wielu sytuacjach to właśnie brak wiedzy okazuje się przysłowiowym gwoździem do trumny bądź śrubą w złamanej wcześniej nodze. Wypadki na placu budowy czy hali przemysłowej to wręcz chleb powszedni – możesz przyczynić się do ich zminimalizowania, decydując się na odbycie kompleksowego szkolenia z Educrane.

Pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu i zwiększeniu Twojej wartości na rynku pracy

Potwierdzenie posiadania określonych uprawnień to wymóg każdej poważnej firmy prowadzącej rekrutację. Kilkunastoletnie doświadczenie ekspertów tworzących Educrane przyczyniło się do stworzenia kompleksowego pakietu szkoleń z zakresu użytkowania oraz konserwacji maszyn budowlanych. Dzięki nowoczesnym technikom i narzędziom edukacyjnym, kształtujemy przyszłość branży budowlanej. Przyczyniamy się do wpuszczania na rynek osób mających zarówno wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwala im sumiennie wykonywać swoją pracę. Dokładność, zaangażowanie i szczegółowość – te trzy cechy doskonale opisują wartości, jakimi kierujemy się podczas szkoleń. Najpopularniejszym kursem są szkolenia UDT, dotyczące wózków widłowych. Kompleksowe lekcje zapewniamy w Gdańsku, który jest miastem z wysokim potencjałem. To tu rozwiniesz swoje skrzydła pod nadzorem ekspertów z branży. Podnieś poprzeczkę wymagań wobec pracowników, korzystając z kursów przygotowanych przez cały zespół Educrane. Pomagamy w zdobyciu uprawnienia pozwalającego na legalne wykonywanie zawodu, a także pełnimy kompleksowe doradztwo co do obranej ścieżki rozwoju. Wspieramy każdego, kto tylko chce zwiększyć swoje kompetencje!

Udowadniamy, że profesjonalizm może iść w parze z atrakcyjną ceną

Szkolenia UDT organizowane przez Educrane pozwalają na zdobycie uprawnień UDT i odbycie kursu TDT, który pozwala wykonywać zawód w transporcie dalszym, na przykład na obszarze portowym. Wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą ludzie z pasją i doświadczeniem. Pragniemy zaznaczyć, że nasze szkolenia UDT to najwyższa jakość wiedzy technicznej, a dostęp do świetnego sprzętu pozwala nam na przekazywaniu wiedzy w łatwy do zapamiętania sposób. Posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT jest bardzo cenne, zwłaszcza w oczach pracodawcy. W dzisiejszych czasach stawia się przede wszystkim na wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią przekształcić wiedzę w wielkie czyny. Zostań ekspertem w swojej dziedzinie, pobierając nauki u najlepszych. Masz jakieś pytania? Jesteśmy otwarci na kontakt! Nie możemy doczekać się naszej współpracy.

Dodaj komentarz