You are currently viewing Wykonaj szkolenia UDT i podnieś swoje kwalifikacje! Zobacz, co musisz o nich wiedzieć

Wykonaj szkolenia UDT i podnieś swoje kwalifikacje! Zobacz, co musisz o nich wiedzieć

Już od wielu lat kurs na wózki widłowe cieszy się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić, w końcu otwiera przed zainteresowanymi osobami szereg możliwości. Posiadanie tego typu uprawnień z pewnością uczyni Cię jeszcze silniejszym rywalem na rynku pracy. W niniejszym artykule omówimy, w jakich dokładnie branżach przydają się szkolenia UDT, a także wskażemy najważniejsze informacje dotyczące kursu na wózki widłowe. Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

Krótkie ABC o szkoleniach UDT – sprawdź, jakie wymagania musisz spełnić

Wózek widłowy to pojazd, bez którego niemożliwe byłoby wykonanie wielu obowiązków pracowniczych. To właśnie ten sprzęt pozwala na swobodne przewożenie ciężkich ładunków na niedalekie odległości, a tym samym wpływa na odciążenie pracowników. Nic więc dziwnego, że wózki widłowe wykorzystywane są w tak wielu miejscach. Głównie znajdują swoje zastosowanie na magazynach oraz w supermarketach, czyli wszędzie tam, gdzie siła ludzkich rąk do zarządzania wieloma ładunkami okazuje się niewystarczająca. Odpowiedzmy sobie na pytanie, jakie należy spełnić warunki, aby móc zapisać się na kurs wózków widłowych. Po pierwsze wymagane jest osiągnięcie pełnoletności. Istotną kwestię stanowi także odpowiednie zaświadczenie potwierdzające brak jakichkolwiek wskazań do prowadzenia wózków widłowych. Szkolenia UDT dają kursantom uprawnienia, które dzieli się na trzy grupy:

  • I WJO – uprawnienia dotyczą wszystkich wózków,
  • II WJO – uprawnienia dotyczą tylko i wyłącznie wózków jezdniowych,
  • III WJO – uprawnienia dotyczą wyspecjalizowanych wózków jezdniowych.

Szkolenia UDT realizowane przez Educrane – specjalistyczna wiedza w Twoim zasięgu

W Educrane doskonale wiemy, że wszystkie kwestie związane z bezpieczeństwem i higieną pracy pełnią priorytetową funkcję. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas szkolenia UDT były jak najlepiej przygotowane zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. U nas powielenie teorii bez podparcia jej odpowiednimi przykładami nie ma miejsca! Co więcej, posiadamy nowoczesny sprzęt, na którym realizowanie kursu na wózki widłowe przebiegnie bezproblemowo. Nasi fachowcy znający obowiązujące przepisy, a także rozszerzoną wiedzę z zakresu UDT służą profesjonalnym wsparciem merytorycznym na każdym etapie kursu. Educrane jest dowodem na to, że zwiększanie kwalifikacji zawodowych nie musi kosztować kroci! Zapisy trwają, nie zwlekaj! Z nami zdobędziesz pracę marzeń!

Dodaj komentarz